REZERWACJA MIEJSC

Aby zagwarantować sobie miejsca w grze można skorzystać z wcześniejszej internetowej rezerwacji miejsc, która otworzy się 12 maja o godzinie 20.00 TUTAJ. Rezerwacja nie jest obowiązkowa, ale daje pewność Tobie i Twojej drużynie, że nie zabraknie dla Was miejsc w grze.

Żeby skorzystać z rezerwacji internetowej wejdź na tę stronę od 12 maja od godziny 20.00 i wypełnij formularz. Rezerwacja będzie otwarta aż do 17 maja do godz. 23:59 lub do wcześniejszego wyczerpania miejsc dla 150 osób  w drużynach od 2 do 4 osób w każdej.

Jeśli w danym momencie miejsc w rezerwacji internetowej już nie ma to głowa do góry! – w grze jest jeszcze dodatkowo miejsce dla 50 osób w drużynach od 2 do 4 osób w każdej, które czekają w dniu gry na drużyny, które zgłoszą się osobiście do punktu rejestracji w hallu Ratusza na pszczyńskim Rynku.  To szansa dla tych, którym nie uda się zarezerwować miejsc w grze drogą elektroniczną.  Drużyny bez rezerwacji, które są zainteresowane udziałem w grze zapraszamy do zapisów od 16.00 do 17.00 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc dla 50 osób w drużynach od 2 do 4 osób.

Nawet jeśli po otwarciu rezerwacji miejsca szybko się skończą to radzimy zaglądać na tę stronę regularnie, szczególnie bliżej piątku 17 maja, bo ewentualne rezygnacje zgłoszone przez zespoły z wcześniejszymi rezerwacjami spowodują powrót wolnych miejsc do puli.