REZERWACJA MIEJSC

Aby zagwarantować sobie miejsca w grze można skorzystać z wcześniejszej internetowej rezerwacji miejsc. Rezerwacja nie jest obowiązkowa, ale daje pewność Tobie i Twojej drużynie, że nie zabraknie dla Was miejsc w grze.

Żeby skorzystać z rezerwacji internetowej wejdź TUTAJ od 13 maja od godziny 20.00 do 18 maja do godz. 23:59 lub do wcześniejszego wyczerpania 100 miejsc przeznaczonych do rezerwacji w każdej z edycji gier.

Jeśli w danym momencie miejsc w rezerwacji internetowej już nie ma to głowa do góry! – w każdej z gier jest jeszcze dodatkowo po 50 miejsc.  To szansa dla tych, którym nie uda się zarezerwować miejsc w grze drogą elektroniczną. Miejsca te czekają na drużyny, które zgłoszą się w dniu gry osobiście do punktu rejestracji w hallu Ratusza na Rynku. Osoby zainteresowane udziałem w grze na 11.00 zapraszamy do zapisów od 9.30 do wyczerpania limitu 50 wolnych miejsc. Podczas zapisów porannych nie będziemy prowadzić zapisów na grę wieczorną. Zainteresowanych grą wieczorną zapraszamy do zapisów w Ratuszu od godziny 16.30 również do wyczerpania limitu 50 wolnych miejsc.

Na stronę https://pszczyna.thegame.pl warto zaglądać bliżej piątku 18 maja, bo ewentualne rezygnacje zgłoszone przez zespoły z wcześniejszymi rezerwacjami spowodują powrót wolnych miejsc do puli.